Хуманитарна акција  ” Књига на дар”

Ученици и наставници наше  школе учествовали су у хуманитарној акцији  ” Књига на дар”  , поклонивши књиге  корисницима “Геронтолошког центра” у Зрењанину.

Акција је  међугенерацијског  карактера. Реализована је у  сарадњи са  члановима  актива матерњег језика : Габриелом  Товизи,  Зорицом  Тркуљом  Марковић, Драганом  Зељковић и библиотекарком  Јеленом  Познановић.

Акцију су подржали ученици I7, II4, III7, IV1 , заједно са својим р.с. Тамаром Николић, Наташом Мамузић, Дејаном Русовцем и Миланом Николин ( уз велику подршку родитеља ових ученика) , затим проф.  Јелена Гавански , Милица Бојанић,Маријана Даљевић, Маја Тот и Амир Бирдахић.  Током марта месеца прикупљено је  80 половних и нових књига, различитог жанра на  мађарском и српском језику.

Хвала свим учесницима у акцији , покретач акције :

Маја Квашчев,  проф. српског језика и књижевности