ОБАВЕШТЕЊЕ ВЕЗАНО ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Обавештавају се родитељи да могу своје дете уписати у први разред наше школе на следећи начин:

1. Преко приступа за услугу еУпис на порталу еУправа (у том случају родитељ не долази у школу да упише дете). Услуга ће бити доступна на данима уписа 12. и 13. јула 2021. године. Попуњавањем пријаве за упис ученика у средњу школу, родитељ/други законски заступник уноси податке који су школи неопходни за упис ученика у средњу школу. Уколико је упис успешан, родитељ ће бити обавештен о томе. Уколико упис није успешан, родитељ се обавештава да је неопходно да се ради уписа обрати школи.
  1. Они родитељи који не искористе услугу еУписа преко Портала еУправа морају да дођу у школу, али нема потребе да доносе било који документ у папирном облику (изводе, потврде о пребивалишту, лекарско уверење и сл.). Потребно је купити образац за упис у средњу школу и попуњен образац предати у школи.

Напомена: У школи је обавезно ношење маски и придржавање заштитних мера.

Др Марија Серво