ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ

У складу са дописом Министарства просвете, од понедељка 17.01.2022. у средњим школама на територији АП Војводине примењиваће се други тј. комбиновани модел организације образовно-васпитног рада.

Одељења која броје више од 16 ученика деле се у две групе. Једна група понедељком, средом и петком, а друга група уторком и четвртком има непосредно образовно-васпитни рад у школи. У случају, да се и наредне недеље настави по другом моделу,тада ученици присуствују непосредној настави по обрнутом распореду.

Часови трају 45 минута. Група ученика која по распореду не долази у школу, наставу прати на даљину (РТС програми, материјал постављен на Гугл учионицу, разни електронски канали комуникације).

Ношење заштитних маски је обавезно од момента уласка у школско двориште, у згради па све до напуштања дворишта.

Директорка школе

Др Марија Серво