Распоред разредних испита у јунском испитном року 2019.

Распоред разредних испита у јунском испитном року 2019.

Консултације из предмета СИСТЕМИ АУТОМАТСКОГ УПРАВЉАЊА

Консултације ,за поправне испите из предмета СИСТЕМИ  АУТОМАТСКОГ УПРАВЉАЊА и МИКРОПРОЦЕСОРИ СА ЕЛЕМЕНТИМА ПРОГРАМИРАЊА,код професора Зденке Армацки , одржаће се у следећим терминима:   Уторак    11.06. у 17:30 Среда      12.06  у 18:20 Четвртак  13.06. у 15:30

Консултације ког професорице Саше Кирћански

Консултације код професорице Саше Кирћански ће се одржати у: 14.06 Петак  у 18 : 20 17.06 Понедељак у  12 : 30 19.06 Среда у 15 : 40

ДОНАЦИЈА МАЂАРСКОГ НАЦИОНАЛНОГ САВЕТА

Од Мађарског Националног Савета наша школа је добила вредну донацију: интерактивну таблу, ТВ екран од 43″, рачунар, пројектор, белу таблу и скенер. Опрема је постављена у кабинете 42 и 4.

ШКОЛА БОГАТИЈА ЗА ЈОШ ЈЕДНУ ИНТЕРАКТИВНУ ТАБЛУ

Од Компаније НИС, преко ИТ Кластера ученици школе добили су на поклон интерактивну таблу, рачунар, пројектор и камеру. Опрема је постављена у кабинет бр. 45.  

Пријава ванредних и разредних испита

Пријава ванредних и разредних испита за ванредне и редовне ученике се врши у секретеријату школе од 23. до 29. маја 2019. у периоду од 08:00 да 12:00

„ВИШЕ ОД ИГРЕ“

„ВИШЕ ОД ИГРЕ“ – матурантски турнир у малом фудбалу ЕГШ „Никола Тесла“ Другу годину за редом 16.5.2019. одржан је турнир у малом фудбалу на ком учествују ђаци завршних разреда школе „Никола Тесла“. Професорице Наташа Бјелогрлић (енглески језик) и Маја Тот (физичко васпитање) осмислиле су овај турнир, и са пуно ентузијазма по други пут успешно организовале…
Read more

Кристиан трећи у републици

Ученик наше школе Кристиан Мађар је на 30. Републичком такмичењу геодетских и грађевинских школа Србије, одржаног у Нишу од 10. до 12. маја 2019. освојио ТРЕЋЕ место у такмичарској дисциплини – руковалац грађевинском механизацијом Ч Е С Т И Т А М О

Распоред полагања практичног дела завршног испита Разред III-6

21. мај (уторак) у 8.00: Озвалд Адриан Нађ Норберт Фиц Кристиан Ласло Себастиан 22.мај (среда) у 8.00: Киш Андор Лоци Атила Чапо Давид Ковач Шандор