ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ – Оцењивање

Наредне недеље у периоду од 29.03. до 31.03.2021. (од понедељка до среде) у школи ће се организовати провера знања ученика и поправљање оцена и то искључиво за оне ученике који се буду пријавили код предметног наставника и одељењског старешине закључно са петком 26. мартом до 10 сати.У петак послеподне објавиће се распоред по којем ће ученици долазити на проверу знања и поправку оцене.Због епидемиолошких мера и ограничења броја особа у одређеном простору, у школу ће моћи да уђу само ученици који по распореду имају проверу знања или поправљају оцену. Ученици током боравка у школи морају се придржавати свих епидемиолошких мера (ношење маски, пролазак кроз дезо баријеру, држања дистанци и  без непотребног задржавања у школи).
Директорка школе: Др Марија Серво