Блок настава у “GLM-RS”

Током месеца децембра ученици III2 (електротехничар аутоматике) IV2 (електротехничар аутоматике)  IV3(електротехничар рачунара)  , ЕГШ “Никола Тесла” су обавили блок наставу у компанији “ГЛМ-РС” Д.О.О. из Зрењанина.

Реализација је била заснована на презентацији и обиласку оба погона фабрике. Ученици су се заједно са својом професорком Славицом Јовић упознали са применом савремених технологија у производњи као и са производима који се израђују и њиховом наменом. Ученици су веома задовољни јер су видели практичну примену знања савладаних у школи на теорији и у кабинетима. Посебно су их одушевили савремена тахнологија, добра организација, поштовање правила, као и тимски рад целог колектива.

Велику захвалност што су нам омогућили и представили читав ток производње и на тај начин достигли висок ниво блок наставе, дугујемо директору Радету Бербакову, асистенту директора Весни Лаловић као и шефовима производње, рукуводиоцу контроле квалитета као и свим запосленима.